CK Banská Bystrica will ride on Merida Reacto DA Limited

Home
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

POWERBREATHE a COMPEX novým partnerom CK BB

Novými partnermi na ceste za lepšími výkonmi sú POWERBREATHE a COMPEX. CK BB získala ďalšieho silného partnera dodávajúceho ojedinelé príslušenstvo.

 

Po polročnom testovaní niektorými členmi sa celý tím rozhodol pre použitie POWERBREATHE. "V súčasnosti sú už aj maličkosti veľmi dôležité. Výkony sa z roka na rok zlepšujú, technika ide neuveriteľne dopredu, každý hľadá spôsoby, ako sa zlepšiť. No robia to už všetci, už každý i amatérsky či hobby cyklista trénuje podľa plánu, meračov výkonu, používa špičkové doplnky či materiál. POWERBREATHE je naozaj veľmi jednoduchý prístroj, ba až primitívny, no jeho použitie trénuje to, čo cyklista potrebuje najviac. Pľúca a dýchací systém. Je to skvelá pomôcka. Po viacmesačnom testovaní sme zvládli techniku a špeciálne tréningové metódy dýchania s týmto prístrojom, na každého platí trošku niečo iné, i keď princípy sú rovnaké. Napr. ja konkrétne mám problémy s astmou, je to dedičné, mala to stará mama i otec, či brat a vždy som odmietal liečbu medikamentmi, pokiaľ to nebude naozaj akútne. No môžem povedať, že dýchacie astmatické problémy po polročnom použití výrazne ustúpili, celý dýchací systém neuveriteľne zosilnel, takže pre mňa osobne je tento "zdravotný" účel ešte dôležitejší, ako samotné zvyšovanie výkonnosti.  Sme radi, že každý člen tímu mužov už má k dispozícii POWERBREATHE a môže napredovať v zvyšovaní výkonnosti i týmto smerom. Používame modely Heavy s najvyššou formou záťaže."

"Rovnako už roky známe prístroje COMPEX,využívané najmä v regeneračnom procese najmä pri dlhých etapových pretekoch. Prvé oťukávanie s COMPEXOM chce trochu citu a cviku, lebo sa človek ľahko pretrénuje, resp. silným elektrickým výbojom poruší svalové vlákna, no po určitom čase si na to telo zvykne a je to fantastický pomocník. Masér vo vrecku, ktorý podá masáž bez reptania a zadarmo kedykoľvek a kdekoľvek a akokoľvek dlho. Chalani sa mi často smejú, keď ma vidia s káblami naťahanými po etape na etapových pretekoch, no ja mám po COMPEXE lepší pocit ako po klasickej masáži. Samozrejmosťou je i program Tens, známy z bežnej elektroliečby u fyzioterapeutov či v nemocniciach po zraneniach šliach, úponov či svalov. Oba výrobky sú totálnou špičkou vo svojom obore, a sme radi, že firma SVEMAT, ktorá ich zastupuje na slovenskom trhu  spojila svoje sily práve s CK Banská Bystrica, čím sme k skvelým bicyklom, oblečeniu, doplnkom či výžive získali ďalšieho skvelého pomocníka na ceste za športovými úspechmi." povedal na margo novej spolupráce manažér tímu Martin Fraňo alt

"Mám problémy s dýchaním, najmä na hranici anaeróbneho prahu je to veľmi zlé. Dýchanie je veľmi plytké a rýchle. Po niekoľkomesačnom tréningu dýchania s POWERBREATHE sa to však viditeľne zlepšilo. Samozrejme ako každé posilňovanie, aj tu je dôležitá pravidelnosť, čo sa nie každému vždy môže chcieť.  No keď človek vidí výsledky, tak sa k tomu prinúti, keď vidí, že to prináša efekt. Je naozaj zváštne, že doteraz nikto s niečím takým primitívnym neprišiel. Pritom sa jedná o rovnaký systém ako posiľnovanie vo fit centre, rovnako ako vidí človek zlepšenie v sile po posilňovaní bicepsu, rovnako rýchlo vidí výsledky pri posilňovaní pľúc."  povedala Zuzana Vojtášová na margo POWERBREATHE.

 

"Už roky vlastním COMPEX.  Prvýkrát som ho videla u IRONMANA Filipa Kristla, a hneď som sa rozhodla ho vyskúšať.  Mám ho už 9 rokov, a prístroj je stále bez problémov funkčný a v podstate ako nový, nemá sa na ňom ani používaním čo pokaziť - vymenila som len elektródy. Okrem bežnej masáže u maséra raz za týždeň, používam masáž COMPEXOM v sezóne takmer denne. Je to pre mńa relax s nohami vyloženými pred televízorom. Mnohí ho používajú aj pri tréningu sily, najmä po zraneniach, keď im zdravotný stav neumožňuje bežný pohyb, no ja skôr preferujem regeneračné masážne programy." zhodnotila elektronickú vymoženosť Zuzana.

"Ako malú pozornosť pre všetkých fanúšikov CK BB sme pripravili špeciálnu akciu. V prípade, že sa rozhodne niekto pre kúpu prístrojov Compex, Powerbreathe či iného príslušenstva u firmy SVEMAT, výhradného dovozcu značiek,  a uvedie pri svojej internetovej objednávke kód CKBB, získa pri prvej objednávke 5% zľavu. Sme radi, že i takýmto spôsobom náš reklamný partner podporí aj našich fanúšikov na www.ckbb.sk či facebooku."

Thoroughtful analysis of optimal position on the bike provided by BG FIT technology, by BIKEPRO BANKÁ BYSTRICA.
Banner

Copyright © ckbb.sk 2019 - pre CK BB vytvorilo BikePro

Template by Templates for Joomla.