CK Banská Bystrica will ride on Merida Reacto DA Limited

Home
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Sedem statočných na 3. kole BCF SP v cyklokrose

9.10.2011 sa v Rakovej pri Čadci uskutočnilo 3. kolo BCF Slov. pohára v cyklokrose za medzinárodnej účasti.  Na technickom a rýchlom okruhu sa predstavilo 7 pretekárov z nášho klubu.

V hlavnej spojenej kategórii Elite, juniori, masters A na 50 min. za Elite štartoval Martin Haring, jazdiaci reprezentačný tréner mužov a juniorov  v cyklokrose Róbert Glajza, predseda komisie cyklokrosu SZC Martin Fraňo a Martinčan

v službách CK BB Roman Zrelica, v kategórii masters A súťažil Ivan Haas. Lídrom v klube je Martin Haring, ktorému sa nevydaril štart 46 členného poľa pretekárov. V prvých kolách veľa síl stratil snahou dotiahnuť sa na vedúcu trojicu, ktorú tvorili Róbert Gavenda, Milan Barényi a Čech Jan Nesvadba, ale nepodarilo sa, skončil na štvrtom mieste so stratou 1:27 min. na víťaza Róberta Gavendu. Milo prekvapil Róbert Glajza, jazdil s rozumom, presne ako starý lišiak, skončil na veľmi peknom 6. mieste. Martin Fraňo a Roman Zrelica takmer bez špeciálneho cyklokrosového tréningu skončili v celkovom poradí na 27. a 34. mieste. Ivan Haas celkovo 42. miesto, vo svojej kategórii masters A 8. miesto. V spojenej kategórii kadetov, žien a masters B na 30 min. v celkovom poradí 6. miesto, kategórii 1. miesto Ladislav Longauer, v celkovom poradí 13. miesto, v kategórii 3. miesto Zuzana Vojtášová.

Kompletné výsledky nájdete v sekcii Kalendár pretekov 2011.

Thoroughtful analysis of optimal position on the bike provided by BG FIT technology, by BIKEPRO BANKÁ BYSTRICA.